חנות וירטואלית

מהי חנות וירטואלית?

עוד לפני שהקורונה הגיעה, ישראלים רבים ביצעו רכישות שונות דרך אתרי האינטרנט של חנויות מוכרות. אבל אחרי הקורונה, זה הפך לשיגרתם של יותר ויותר ישראלים. אפילו המבוגרים שתמיד התלוננו שהם לא מבינים את העולם הטכנולוגי יודעים לעשות היום לעשות לעצמם הזמנות באינטרנט. 

חנות וירטואלית נמצאת באינטרנט. אתר האינטרנט הוא כמו עוד סניף של החנות שלכם. כאשר הרוכש נכנס לחנות שלכם, הוא רואה את המוצרים ממש כמו בחנות הפיזית שלכם. כאן, בנוסף לחנות רגילה, הגולש יכול גם למצוא מידע על החנות ועל טיב הסחורה שלכם. 

למה כדאי להקים חנות וירטואלית? 

מה המטרה שלכם? להגדיל את המכירות! כדי להגדיל את המכירות אתם צריכים לתת אפשרות לקנות הרבה. כאשר רוכש יכול להיכנס לחנות הוירטואלית שלכם מתי שמתחשק לו, בלי מסכה 🙂 ובלי להמתין בתור, זה גורם לו להפוך את חווית הקניה למשהו קליל שחוץ מלשלם על החוויה הזו, אין עוד שום תופעת לוואי המלווה אותה. 

קחו בחשבון דבר נוסף וחשוב מאוד. אנשים לא נוסעים מחוץ לעיר וכמובן שלא לחו"ל רק כדי לרכוש דבר מה. אבל אם יש לכם חנות וירטואלית, אתם מגיעים לקהל יעד ממקומות שונים בארץ ובעולם. 

מה צריך לעשות כדי שהחנות תצליח?  

הצלחה של חנות מוגדרת בכמה רווח היא מכניסה בסופו של דבר. כדי לגרום לגולשים לקנות כמה שיותר, אתם צריכים לשים דגש על חווית המשתמשים. אחת הנקודות החשובות ביותר באתר רכישות, זה לעדכן מנוע חיפוש פנימי שיעזור לגולשים להגיע למוצר מסוים במהירות האפשרית. בעולם של היום לאנשים אין הרבה סבלנות, כל דבר שיקצר ויחסוך בזמן, מתקבל בברכה. 

באתר שנבנה לכם יהיה את כל האפשרויות שאתם צריכים לעסק שלכם – 

 1. אפשרויות מגוונות לסליקת אשראי. 
 2. אפשרויות למשלוחים בכל חלקי הארץ והעולם.
 3. חשבוניות דיגיטליות שיעבדו באופן אוטומטי עם כל מכירה המתרחשת מהאתר שלכם. 
 4. התנהלות מול לקוחות וחברי מועדון העסק שלכם.
 5. טרגוט נתוני הלקוחות ליצירת רשימת תפוצה.
 6. וזה עוד לא הכל, כי לכל עסק יש צרכים ייחודיים לו. 

איזה מעטפת שירותים אנחנו מספקים?

אצלינו תקבלו שירות מלא של:

 • אפיון אתר וחיפוש מילות מפתח
 • כתיבת תוכן שיווקי
 • בניית אתר
 • הזנת תוכן
 • אפיון חוויות משתמש ועוד.

למה לבחור בחברת המפתח?

חברת המפתח דיגיטל מורכבת מצוות מומחים שעושים הכל כדי שהאתר הוירטואלי שלכם יהיה הכי מהיר תגובה, הכי משכנע והכי מוכר שיש. כי בחברה שמים דגש על מקצועיות, ניסיון ושביעות רצון הלקוחות. הכירו את המוחות שעומדים מאחורי העבודה המקצועית הזו. 

תודה שיצרת קשר עם
המפתח דיגיטל

נציגינו יחזרו אליך בהקדם

לוגו חדש