פרסום בפייסבוק

מהו פרסום בפייסבוק?

כל עסק המעוניין להתפתח ולצמוח מנהל דף פייסבוק עסקי. דף הפייסבוק הוא חלון הראווה של העסק ולכן הוא חייב להיות מעניין, רלוונטי ומעורר אינטראקציות עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים. ניהול דף הפייסבוק חייב להיעשות בצורה עקבית ומקצועית. כדי לקדם דף פייסבוק צריך להשקיע, גם זמן וגם כסף.

פרסום בפייסבוק יענה על הצרכים שלכם. מדובר בפרסום הממוקד והחזק ביותר ברשתות החברתיות העולמיות. כל משתמש שפותח לעצמו חשבון פייסבוק מזין את נתוניו האישיים, הנתונים נשמרים בחברת פייסבוק העולמית והיא יודעת לטרגט אותם לקהלי יעד מדויקים כמו פרסום למתעניינים בתחום הספורט. 

חברת פייסבוק העולמית מקדמת תכנים טובים הרלוונטים למשתמשים. כדי שהתוכן שלכם יקודם תצטרכו להקפיד על תוכן איכותי ורלוונטי, שילוב סרטונים, פוסטים ותמונות. ובעיקר, הקפידו ליצור הרבה אינטראקציות עם המבקרים בדף הפייסבוק שלכם. מספר החשיפות גדל ככל שהתוכן מקודם יותר.

למה כדאי להשקיע בפרסום בפייסבוק? 

הפרסום בפייסבוק הוא עוצמתי ומניב יותר מפרסום באתר מקודם או בכל רשת אחרת. כי כדי למשוך לקוחות חדשים צריך לדעת לשלב גם תוכן ממוקד, עיצוב מעניין, תוכן קריאטיבי ותכנים מגוונים ולא רק פוסטים. ברגע שממקדים את הפרסום לקהל יעד ממוקד, הפרסום הופך למניב במיוחד.
לא לחינם רבים בוחרים לפרסם בפייסבוק. כשאתם מפרסמים בפייסבוק אתם יודעים שקהל היעד שלכם הוא הכי רלוונטי שיש. האפשרויות לפילוח קהל היעד בצורה מדויקת בפייסבוק הן מהמתקדמות ביותר, מה שאומר שהסיכויים של הפרסומים שלכם להניע לפעולה, הם הרבה יותר גבוהים. 

ממוצע השימוש בפייסבוק בישראל הוא פי שניים מהממוצע העולמי. למה זה חשוב? כי אם יש ממוצע גבוה של גלישה בפייסבוק, זה אומר שבישראל פרסום בפייסבוק מקבל חשיפה גדולה יותר לעומת כל מקום אחר בעולם. לכן, יותר שווה להשקיע בפרסום בפייסבוק מפרסום בפלטפורמות אחרות פחות ממוקדות. אמנם, מרבית הפניות בפייסבוק מגיעות מפרסום ממומן. אבל כדי לצאת בקמפיין ממומן חשוב להתחיל עם דף פייסבוק המנוהל בצורה טובה ומקצועית. אל תשכחו שהפרסום הממומן הוא לטווח קצר ודורש עלות גבוהה יותר. 

קחו בחשבון שהפרסום בפייסבוק משאיר לכם במה מאחורי הקלעים ואתם יכולים לראות בכל רגע נתון את מספר החשיפות, מספר ההקלקות וכמות הלייקים שלא תוכלו לראות בשום פלטפורמה אחרת. 

מה השירותים שלנו כוללים?

מי שלא התמקצע בעולם הפייסבוק, לא יצליח למשוך קהל לדף הפייסבוק שלו. אנו בחברת המפתח דיגיטל מתמחים בנתינת מעטפת שירותי ניהול וקידום דפי פייסבוק. החל מאפיון תוכנית העבודה הראשונית לשיווק בפייסבוק, הצבת יעדים שיווקיים, פתיחת חשבון פייסבוק עסקי, ניהול ותחזוק שוטף של העמודים, שילוב אלמנטים עיצוביים התורמים לנראות העמוד, העלאת תכנים שיווקיים, ייעוץ דיגיטל למנהלי דפי פייסבוק, קידום עמודי פייסבוק קיימים, כתיבת תכנים שיווקים וכל מה שתצטרכו בתחום השיווק בדיגיטל. 

למה כדאי לכם לבחור במפתח דיגיטל? 

חברת המפתח דיגיטל מלווה בעלי עסקים רבים בדרך לחשיפה שלהם בפייסבוק. החברה מציעה שירותי מעטפת בזירת הפייסבוק אבל לא רק. בנוסף לכך תוכלו לקבל גם שירותי כתיבה שיווקית, סושיאל מדיה, קידום אורגני וקידום ממומן בכל פלטפורמות הדיגיטל. אם תשכילו לבחור בחברתינו המובילה במקצועיותה בדיגיטל, תהנו משירות, מקצועיות והכי חשוב, מרווחים גדולים יותר. אל תתמהמהו ופנו לקבל הצעת מחיר ממומחי הדיגיטל בארץ.

תודה שיצרת קשר עם
המפתח דיגיטל

נציגינו יחזרו אליך בהקדם

לוגו חדש