פרסום ממומן PPC

מהו פרסום ממומן?

למה כדאי להשקיע בפרסום ממומן? מה השירותים שלנו כוללים ולמה לסמוך על חברת המפתח על פני חברות אחרות? 

בפרסום ממומן אנחנו משלמים לגוגל על מנת שתפרסם את האתר שלנו. אפשר לסכם את כל הנושא הזה של פרסום ממומן במילה אחת ומתומצתת – לינק. זה החלק העיקרי שאיתו עובדים, בנוסף, יש גם את הנישה של של מודעה קצרה עם מעט מלל. 

למה כדאי להשקיע בפרסום ממומן?

כאשר גולש מקליד מילת מפתח בגוגל, עולה לו תוצאות החיפוש שלו על פי דירוג האתרים האורגני. כאשר אתם משלמים לגוגל על פרסום האתר שלכם, הוא מעלה את התוצאה שלכם בראש תוצאות החיפוש, כך שאנשים מגיעים מיד לאתר שלכם. גם אם יש מאה אלף עמודים עם תשובות מתאימות, הפרסום שלכם יופיע בראש עמודי התשובות של גוגל.

הקידום הממומן לא סותר את הקידום האורגני. למה לא להסתפק בקידום אורגני? כי קידום אורגני הוא תהליך ארוך מדי. אם אתם רוצים לראות תוצאות בשטח כבר עכשיו, אתם צריכים לשלם על כך לגוגל ובמקביל לעבוד על הקידום האורגני של האתר שלכם, כהכנה לטווח הרחוק יותר. 

מאחר וכל ההתעסקות עם גוגל היא אינטרנטית ומתועדת, יש אפשרות לשלם רק על תוצאות הפרסום. מה הם תוצאות הפרסום מבחינת גוגל? כל הקלקה של גולש. הווי אומר, משלמים לפי מספר קליקים. אם אף גולש לא הקיש על הפרסום שלכם, לא תשלמו לגוגל אף לא שקל אחד על הפרסום שהוא נתן לכם. 

בגלל שהכל כאן כל כך אמיתי ומשקף את המציאות, יש לכם אפשרות לבחור עד כמה אתם מוכנים לשלם על כך מדי יום. כלומר, מכסת הקלקות יומית. יש עוד הרבה משחקים בנושא הפרסום הממומן. 

מה השירותים שלנו כוללים?

גוגל לא נותנת לכם גם שירות של קופירייטר. ולכן, אתם צריכים לשים לב שאתם מנצלים את ההזדמנות שאתם כבר ממילא משלמים עליה. כי מה תיתן לכם פרסומת בגוגל אם אף אחד לא מחפש את מילות המפתח ששילבתם? אתם צריכים לדעת באילו מילות מפתח להשתמש. שווה לכם לשלם כסף ולקבל הכוונה של מומחים בתחום, כדי לוודא שהפרסום שלכם יהיה יעיל ומניב. 

בחברתינו, חברת המפתח תקבלו שירותי דיגיטל מקצועיים ומניבים במיוחד. השירות שתקבלו יכלול גם חיפוש ואפיון מילות מפתח. אפיון חווית הגולש וכתיבת תוכן מקצועי שיקדם את האתר שלכם לכמה רמות מעל. 

למה כדאי לבחור במפתח דיגיטל?

כדי שפרסום ממומן יהיה יעיל ויניב לכם את התוצאות המבוקשות, אתם צריכים ליווי צמוד של מומחים לקמפיין שלכם. המידע המוגש כאן הוא רק מקצה המזלג כדי שתכירו את מושגי הבסיס. המידע לא הופך חסרי מקצועיות לכאלה. צריך ניסיון וותק בתחום. וזה מה שתמצאו בחברת המפתח. לכן, את העבודה בפועל תביאו למומחי המפתח דיגיטל המנוסים בהפעלת קמפיינים פרסומיים מניבי רווחים. 

בחברת המפתח דיגיטל תקבלו מענה עוטף לכל צרכי הדיגיטל של העסק. עסקים רבים נעזרים בנו לצרכים כמו: הקמת אתר, בניית דפי נחיתה, הקמת ניוזלטר, הגברת הנוכחות ברשת החברתית על כל המשתמע מכך וניהול קמפיינים ממומנים.  

חברת המפתח המתמחה גם בתחום הייעוץ העסקי, תעזור לכם להבין כמה כסף אתם מסוגלים להוציא על כזה קמפיין. כי אתם לא יכולים להוציא כסף שאין לכם רק בשביל שאולי הפרסום יצליח. אנו נעזור לכם להתנהל על פי תמונת המצב שלכם, ואתם עוד תראו, אתם רק תחסכו. 

חבל שתעשו טעויות ותלמדו מהטעויות של עצמכם. חברת המפתח היא חברה בעלת ניסיון שכבר למדה מאילו טעויות כדאי להימנע ומה הדרך המובטחת להצלחה בפרסום ממומן בגוגל. באפשרותכם להכיר את המומחים שלנו בפגישת היכרות ללא עלות שתיתן לכם להבין איך אתם מתקדמים מכאן ואילך.

לתיאום פגישה הקליקו כאן.

תודה שיצרת קשר עם
המפתח דיגיטל

נציגינו יחזרו אליך בהקדם

לוגו חדש